VSP2R8N10HSP-G
MFR.Part #
VSP2R8N10HSP-G
JLCPCB Part #
C49308755
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.355nF 100V 2.8V 2.8mΩ@10V 298W 3.905nF 35pF 62nC N-Channel ±20V PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS