TFCR1206-8W-E-5111BT-1K
MFR.Part #
TFCR1206-8W-E-5111BT-1K
JLCPCB Part #
C4119108
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS