TFCR1206-8W-E-1002BT-1K
MFR.Part #
TFCR1206-8W-E-1002BT-1K
JLCPCB Part #
C4164794
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS