TFCR1206-8W-E-1622BT
MFR.Part #
TFCR1206-8W-E-1622BT
JLCPCB Part #
C4081286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS