TFCR1206-4W-E-5363BT
MFR.Part #
TFCR1206-4W-E-5363BT
JLCPCB Part #
C4319794
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS