TFCR1206-4W-E-2802BT
MFR.Part #
TFCR1206-4W-E-2802BT
JLCPCB Part #
C4076230
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS