TFCR1206-4W-C-4992FT
MFR.Part #
TFCR1206-4W-C-4992FT
JLCPCB Part #
C4323511
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS