TFCR1206-4W-C-2700FT
MFR.Part #
TFCR1206-4W-C-2700FT
JLCPCB Part #
C4190280
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS