TFCR1206-4W-C-1003FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
TFCR1206-4W-C-1003FT
JLCPCB Part #
C4310025
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS