TFCR0805-8W-E-3652BT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-8W-E-3652BT-1K
JLCPCB Part #
C4265668
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS