TFCR0805-8W-E-24R9BT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-8W-E-24R9BT-1K
JLCPCB Part #
C4151578
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS