TFCR0805-8W-E-1R60DT-1K
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
TFCR0805-8W-E-1R60DT-1K
JLCPCB Part #
C49325669
Package
0805
Description
1.6Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS