TFCR0805-8W-E-6042BT
MFR.Part #
TFCR0805-8W-E-6042BT
JLCPCB Part #
C4331764
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS