TFCR0805-8W-E-3011BT
MFR.Part #
TFCR0805-8W-E-3011BT
JLCPCB Part #
C4339734
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.01kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS