TFCR0805-8W-C-3921FT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-8W-C-3921FT-1K
JLCPCB Part #
C4014586
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS