TFCR0805-8W-C-1003BT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-8W-C-1003BT-1K
JLCPCB Part #
C4321388
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS