TFCR0805-10W-K-4992FT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-10W-K-4992FT-1K
JLCPCB Part #
C4277606
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS