TFCR0805-10W-E-2742BT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-10W-E-2742BT-1K
JLCPCB Part #
C4200003
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS