TFCR0805-10W-E-1401BT
MFR.Part #
TFCR0805-10W-E-1401BT
JLCPCB Part #
C4031822
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS