TFCR0805-10W-C-4323FT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-10W-C-4323FT-1K
JLCPCB Part #
C4247657
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS