TFCR0805-10W-C-45R3DT
MFR.Part #
TFCR0805-10W-C-45R3DT
JLCPCB Part #
C4091631
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 45.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS