TFCR0603-16W-E-9093BT-1K
MFR.Part #
TFCR0603-16W-E-9093BT-1K
JLCPCB Part #
C3976392
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS