TFCR0603-16W-E-6191BT-1K
MFR.Part #
TFCR0603-16W-E-6191BT-1K
JLCPCB Part #
C4280801
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 6.19kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS