TFCR0603-16W-E-3303DT
MFR.Part #
TFCR0603-16W-E-3303DT
JLCPCB Part #
C4025199
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS