TFCR0603-10W-K-10R0DT-1K
MFR.Part #
TFCR0603-10W-K-10R0DT-1K
JLCPCB Part #
C3914792
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS