TFCR0603-10W-E-6650BT-1K
MFR.Part #
TFCR0603-10W-E-6650BT-1K
JLCPCB Part #
C3955420
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS