TFCR0603-10W-E-3001BT-1K
MFR.Part #
TFCR0603-10W-E-3001BT-1K
JLCPCB Part #
C4223496
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS