TFCR0603-10W-E-8200BT
MFR.Part #
TFCR0603-10W-E-8200BT
JLCPCB Part #
C3935480
Description
-55℃~+155℃ 100mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS