TFCR0603-10W-E-6810BT
MFR.Part #
TFCR0603-10W-E-6810BT
JLCPCB Part #
C4093626
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS