TFCR0603-10W-E-6042BT
MFR.Part #
TFCR0603-10W-E-6042BT
JLCPCB Part #
C6552716
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS