TFCR0603-10W-E-2001BT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
TFCR0603-10W-E-2001BT
JLCPCB Part #
C4215189
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS