TFCR0603-10W-E-1003BT
MFR.Part #
TFCR0603-10W-E-1003BT
JLCPCB Part #
C3976764
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS