TFCR0603-10W-C-4753FT-1K
MFR.Part #
TFCR0603-10W-C-4753FT-1K
JLCPCB Part #
C4033613
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS