TFCR0402-16W-E-3321BT-1K
MFR.Part #
TFCR0402-16W-E-3321BT-1K
JLCPCB Part #
C3939695
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS