TFCR0402-16W-E-3000DT-1K
MFR.Part #
TFCR0402-16W-E-3000DT-1K
JLCPCB Part #
C4074866
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS