TFCR0402-16W-E-3921BT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
TFCR0402-16W-E-3921BT
JLCPCB Part #
C4050382
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS