TFCR0402-16W-E-1373FT
MFR.Part #
TFCR0402-16W-E-1373FT
JLCPCB Part #
C4341587
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS