TFCR0402-16W-E-1301BT
MFR.Part #
TFCR0402-16W-E-1301BT
JLCPCB Part #
C3999257
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS