TFCR0402-16W-E-1101BT
MFR.Part #
TFCR0402-16W-E-1101BT
JLCPCB Part #
C4241110
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS