TFCR0402-16W-C-80R6FT-1K
MFR.Part #
TFCR0402-16W-C-80R6FT-1K
JLCPCB Part #
C4286081
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS