TFCR0402-16W-C-2612CT-1K
MFR.Part #
TFCR0402-16W-C-2612CT-1K
JLCPCB Part #
C3928670
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS