TFCR0402-16W-C-1271BT-1K
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
TFCR0402-16W-C-1271BT-1K
JLCPCB Part #
C3933420
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS