TFCR0402-16W-C-49R9DT
MFR.Part #
TFCR0402-16W-C-49R9DT
JLCPCB Part #
C4331282
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS