LCR1210-R010FT
MFR.Part #
LCR1210-R010FT
JLCPCB Part #
C4213506
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±450ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS