LCR1206-R300FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
LCR1206-R300FT
JLCPCB Part #
C4316352
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 300mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS