LCR1206-R033FT
MFR.Part #
LCR1206-R033FT
JLCPCB Part #
C4305058
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 33mΩ 500mW ±1% ±300ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS