LCR1206-R012FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
LCR1206-R012FT
JLCPCB Part #
C4291367
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 500mW ±1% ±450ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS