LCR0805-R030FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
LCR0805-R030FT
JLCPCB Part #
C3956870
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30mΩ ±1% ±450ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS