LCR0603-R330FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
LCR0603-R330FT
JLCPCB Part #
C3987192
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS