HPTF0603-SC-1692FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
HPTF0603-SC-1692FT
JLCPCB Part #
C4151159
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 167mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS